CITY-CLUB hotel in Kharkov

Правила та порядок надання послуг у готелі

1. Час роботи: цілодобово

2. Виїзд з готелю здійснюється о 12:00, заїзд – о 14:00. Ранній заїзд (с 6:00 до 12:00); пізній виїзд (з 14:00 до 20:00) оплачується окремо.

3. Якщо бронювання не оплачено і Гість не заїхав у зазначений час, то після закінчення 4-х годин бронювання анулюється. Адміністрація готелю гарантує бронювання номерів при попередній передоплаті.

4. Розрахунки за послуги в готелі здійснюється на рецепції (тільки в національній валюті), згідно з прейскурантом цін на послуги.

5. Для проживання в Готелі Гість заповнює анкету та надає документ, який засвідчує його особу, адміністратору. Обравши номер, Гість має право отримати рахунок за проживання та оплатити його.

6. За об′єктивних обставин, Гість має право скоротити термін проживання на добу і більше за письмовою заявою і отримати повернення грошей.

7. Гість має право запрошувати гостей в апартаменти з 8 до 22 годин – сповістивши заздалегідь про це адміністратора на рецепції.

8. Гості, які проживають в готелі, забов′язані дотримуватися санітарних норм, правил пожежної безпеки та громадського порядку.

9. У період проживання в готелі, громадяни несуть відповідальність за збереження меблів, інвентарю та ін. речей, що знаходяться в приміщенні готелю. У разі нанесення збитку, псування – Гість забов′язаний відшкодувати збитки.

10. Цінні речі (гроші, папери, коштовності тощо) рекомендується здавати в сейф адміністратора. В іншому випадку, адміністрація не несе відповідальності за їх збереження.

11. Відмова від попередньої заявки на проживання приймається адміністрацією в усній чи письмовій формі, але не менше, ніж за одну добу до настання строку фактичного проживання.

12. При запізненні (або несвоєчасної відмови від попередньої заявки), стягується плата за простій номера або місця, але не більше, ніж за добу. При цьому сплачена сума поверненню не підлягає. При запізненні більш, ніж на добу, попередня заявка анулюється.


© 2010-2021 Готель Харкова CITY CLUB
Разработка и сопровождение Webmaster