CITY-CLUB hotel in Kharkov

Вітаємо Вас в готелі Харкова City Club !!!


Готель Харкова CITY CLUB радий вітати своїх гостей. Цей готель є оптимальним вибором для тих, хто вирішив відвідати першу столицю України - місто Харків.

Оцініть комфорт та переваги готелю у Харкові CITY CLUB, розташованої на проспекті Гагаріна – однієї з головних магістралей міста, в безпосередній близькості від історичного та ділового центру та 10 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Харкова (НRK) і центрального автовокзалу. Зручне розташування дозволить гостям готелю швидко і комфортно добратися в будь-який район міста.

Рівень цього готелю Харкова відповідає міжнародним стандартам. CITY CLUB має 40 затишно облаштованих номерів, від бізнес-стандарт до класу люкс, оснащених всім необхідним для гарного настрою і зручності гостей. Служба прийому і розміщення надає 24 години на добу повну інформацію, що стосується послуг пропонованих в готелі.

До послуг гостей готелю більярдна та термальний комплекс. Даний Комплекс є унікальним для Харкова, тому що об’єднує в собі традиційну російську лазню,фінську сауну і турецький хамам. Тут Ви зможете не тільки відпочити і розслабитися, але і поліпшити тонус після довгого робочого дня.

У готелі Харкова CITY CLUB раді кожному гостеві, і всі клієнти мають можливість розміститися з пошаною і комфортом на будь-який термін.

Індивідуальний підхід до кожного гостя готелю Харкова CITY CLUB залишить приємні враження від комфортабельного відпочинку і високої якості надаваних послуг.© 2010-2023 Готель Харкова CITY CLUB
Разработка и сопровождение Webmaster