CITY CLUB otelinizde sizi selamlamaktayız

CITY CLUB Kharkov şehri oteli misafirlerini selamlar. Ukrayna birinci başkenti olan Kharkov şehrini ziyaret edenler için işbu otel en iyi seçimidir.

Şehrin ana yollarının birinde, tarihi ve iş merkezin yakınlığında, Kharkov Uluslararası Havaalanınndan ve otobüs istasyonundan 10 dakikalık mesafede bulunan Kharkov CİTY CLUB otelinin rahatlığı ve avantajlarını değerlendirin. Bulunduğunun elverişli olduğu için otel misafirlerinde şehrin her semtine çabuk ve rahat varmak imkanı vardır.

İşbu Kharkov şehri otelinin seviyesi uluslararası standartlarına uygundur. CITY CLUB’de standart’tan lüks’e kadar iyi keyfiniz ve rahatlığınız için tüm gerekenleri olan 40 rahat oda var. Resepsiyon ve barındırma servislerimiz 24 saat boyunca otelde teklif edilen hizmetler üzerindeki bilgileri verecek.

Misafirlerimiz bilardo odası ve banyo kompleksi var. İşbu kompleks Kharkov için eşsizdir çünkü onda Rus banyosu, Fin saunası ve Türk hamamı var. Burada yalnız dinlenip istirahat edebilirsiniz değil uzun iş gününden sonra halinizi de iyileştirebilirsiniz.

CITY CLUB Kharkov otelinde her müsafir sevinçle karşılanır ve tüm müşteriler dilediği süre için konforla yerleştirebilirler. CITY CLUB Kharkov otelinin her müşteri için özel davranışı rahat dinlanme ve verdiğimiz hizmetlerin yüksek kalitesinden hoş hatıraları size bırakacak.


© 2010-2017 CITY CLUB otelinizde sizi selamlamaktayız
Разработка и сопровождение Webmaster